Whatsapp Whatsapp
Telefon +90 551 241 2590
Her gün : 09:00 - 19:00
İl Sağlık Müdürlüğü Arkası, Mehtap Apt. No:3 Selçuklu / Konya Lazer Epilasyon
bilgi@elifpoliklinigi.com
0332 353 21 58

Crystal Fiber Maske

Cildin kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlamak amacı ile üretilmiş, oldukça etkili bir yüz maskesidir.

Özellikle Kimyasal Peeling gibi cildi yoran bakım maskelerinden sonra önerilen  Crystal Fiber Mask, cildin en üst katmanında yer alan hidrolipidik tabalanın yapılandırılmasına yardımcı olur, savunma mekanizmasını destekleyerek nemsizlik problemini çözer, cildin yenilenmesini sağlayarak yoğun nem dengesini cildin alt tabakalarından itibaren oluşturur ve iyileşmesini sağlar. Ayrıca elastikiyeti destekleyerek yaşlanma sürecini yavaşlatır.

Nano fiberlerden oluşan ve üç boyutlu olarak dağılmış iç yapısına sahip Crystal Fiber Mask, kozmetik etkin maddelerin cilt yüzeyinden emiliminde son derece etkili bir yöntemdir.

Kimyasal Peeling, Cilt Soyma – Yenileme İşlemleri ve güneş sonrası veya cilt nemsizliğini tedavi etmek için istenildiği zaman rahatlıkla kullanılabilen Crystal Fiber Mask, %100 doğal ve güvenli bir yöntemdir.

Crystal Fiber Mask, içerdiği nemlendiricilerle ve besleyici etken maddelerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi yeniden yapılandırmaktadır.

Crystal Fiber Mask Nasıl kullanılır?

1 paket maske açılır. Alt ve üst koruyucu katlar alınır. Ara kat maske temiz cilde yapıştırılır. 20 dakika bekledikten sonra maske ciltten alınır. Daha sonra cildin yapılanması ve onarımına yardımcı olacak olan yoğun nemlendirici Hydra vital factor K krem sürülmesi önerilmektedir.