Her gün : 09:00 - 19:00
İl Sağlık Müdürlüğü Arkası, Mehtap Apt. No:3 Selçuklu / Konya Lazer Epilasyon
bilgi@elifpoliklinigi.com
0332 353 21 58
aa

Blog

Özel Elif Polikliniği
Warez Scriptler Hack Forumu
07
Haz

Bölgesel Zayıflamada Pressoterapi

Lenf drenajı yöntemiyle kan dolaşımını hızlandırarak bölgesel zayıflama ve detox etkisi sağlar. Göğüs bölgesinden aşağıya doğru vücudu içine alan pnömatik bir hava tulumu ile uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu hava tulumu vücut dinamiği dikkate alınarak donatılmış özel programlar ile çalışmaktadır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.
Pressoterapi işleminde 5 adet basın uygulama merkezi bulunur. Bu basınç noktaları kas dokusu, deri altındaki toplardamar ve lenf dolaşımını hızlandırır. Sistemin en önemli özelliği vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktır. Selülitlerin en belirgin sebebi dolaşım bozukluğudur. Basınç masajı ile dolaşım bozukluğu giderilerek dokular arasında biriken sıvı drene edilir. Özellikle liposuction gibi cerrahi operasyonlar sonrası, oluşan hematom ve ödemlerin tedavisinde de uygulanmaktadır.

Bölgesel zayıflama, kilo verme ve incelme sağlar.
Etkili bir detox kürüdür.
Oldukça konforlu ve rahatlatıcı bir zayıflama yöntemidir.

Uygulama alanları:
• Gevşemiş kas dokusu ve vücut sarkıklıklarının toparlanmasında.
• Hamilelik sonrası oluşan varis, ödem (su toplanması) ve sarkıklıklarda.
• Kilo probleminde.
• Selülit probleminde.
• Pasif jimnastik.
• Lenf akımının düzenlenmesinde.

Günde ortalama 1,5 – 2 litre su içilirse alınacak sonuç mükemmel olacaktır. Son derece dinlendirici ve rahatlatıcı bir masaj yapan bu cihaz bacaklarda oluşan ağırlık ve ağrı hissinin de azalmasına yardımcı olur. 10-15 Seanslık bir kür sonucunda selülitli dokunun çözülmesini ve vücudun forma girmesini sağlar.

Leave a Reply