Whatsapp Whatsapp
Telefon +90 551 241 2590
Her gün : 09:00 - 19:00
İl Sağlık Müdürlüğü Arkası, Mehtap Apt. No:3 Selçuklu / Konya Lazer Epilasyon
bilgi@elifpoliklinigi.com
0332 353 21 58

Aqua Peel

Ağrısız, yan etkisiz, akne,sivilce,leke,ölü hücre ve kırışıklıklarınızdan kişiye özel başlıklar ile tek seferde ve 40 dakikada kurtulun.  İşlem sonrası cildin alt katmanlarına kadar inerek derinlemesine temizlik sonrası kısa sürede en iyi etki ile gençleşerek profesyonel bir klinik sistemle ışıl ışıl bir cilde sahip olun. Sonrasında cildinize özel uygulanacak maske ile kendinizi rahatlatarak şımartın. Tüm cilt tiplerinde uygulanarak yaşlanma karşıtı bakımla ve antioksidan etkiyle  cildinizi yenileyerek parlak bir cilde sahip olun.

Aqua Peel İşlemleri

1. Adım – Temizleme & Peeling

AquaAHA;İçeriğinde düşük oranda AHA (Alfa Hidroksit Asit) bulunan solüsyon ile AGUAPEEL cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılmasını sağlar.

2. Adım – Ekstraksiyon

AquaSA;İçeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisilikasit) solüsyon ile AQUAPEEL Cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Bir çok iltihabı cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesini sağlar.

3. Adım – Hidrasyon & Beslenme

AquaSA; İçeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisilikasit) solüsyon ile AQUAPEEL Cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar.Bir çok iltihabı cilt rahatsızlığına sebeb olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesini sağlar.

Aqua Peel’in Faydaları Nelerdir?

  • Gözle görülür kırışıklıkların,, aknelerin ve daha fazlasının giderilmesini sağlar,
  • Pürüzlü cildin iyileştirilmesine yardımcı olur,
  • Tıkalı gözeneklerin açılmasını sağlar,
  • Tek seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan sağlar,
  • Çok kısa bir sürede cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlar.