Whatsapp Whatsapp
Telefon +90 551 241 2590
Her gün : 09:00 - 19:00 (Pazar Hariç)
İl Sağlık Müdürlüğü Arkası, Mehtap Apt. No:3 Selçuklu
bilgi@elifpoliklinigi.com
0332 353 21 58

Prenses Bakımı

Prenses Bakımı uygulaması, özel makinesinin silindir uçlarıyla mesajımsı hareketlerle bitki bazlı aktif içerikler cildin derinine penetre olur, derinlemesine temizlik sağlar. Özel makinesi yüksek frekans kullanılarak hücrelere enerji ve oksijen sağlar. Antibakteriel etkisi oluşturur.

Hydradermie Cilt Bakımı; manuel masaj, cilde uygun çeşitli bitki ekstrelerinin seçimi (nem için aloe bitkisi ve shea yağı, toksinlerin boşaltımı için seaweed ve nane, sakinleştirmek için sarı papatya veya firming malt ekstresi), Guinot’ya özel Hydradermie makinesini kapsamaktadır. Ayrıca tüm yaş gurubu ve tüm müşteri tipleri için uygundur.

Nasıl Uygulanır?

Müşterinin cildi analiz edildikten sonra, Guinot güzellik uzmanı normal/kuru, hassas yağlı, olgun veya pigmentasyon lekeli gibi cilt durumlarını tedavi etmek amacıyla, ürünleri belirler.

Bakım, temizleme ve scrub ile başlar. Sonrasında estetisyen seçmiş olduğu jeli dikkatlice cilde uygular. Toksinlerin atılması ve cildin yüzeyindeki kirleri temizlemek amacıyla uygulanan jeller iki silindir elektrot tarafından cilde derinlemesine penetre olmasını sağlar.

Uygulanan rahatlatıcı masaj sonrasında Guinot güzellik serilerinden cilt tipine uygun maske, cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmak amacıyla uygulanır.

Son dokunuş olarak, yüz, göz ve boyun bölgesine nemlendirici krem uygulanır ve müşteri sağlıklı, canlı bir ciltle uğurlanır.