Whatsapp Whatsapp
Telefon +90 551 241 2590
Her gün : 09:00 - 19:00 (Pazar Hariç)
İl Sağlık Müdürlüğü Arkası, Mehtap Apt. No:3 Selçuklu
bilgi@elifpoliklinigi.com
0332 353 21 58

Jet Peel

Jetpeel, cildi derinlemesine arındıran, nemlendiren, nefes aldıran, sıkılaştıran tek medikal tedavidir.

Farklı cilt tipleri için çok yönlü kullanım alanlarına sahip, yüksek teknolojili cilt yenilemeye yönelik olarak tasarlanan, ağrısız ve acısız bir yöntemdir.

Jetpeel, cildi temizleme, arındırma, anti-aging uygulamalarında, akne-skar tedavilerinde, iğnesiz mezoterapi gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.

Uygulamada cildin ihtiyacına göre; oksijen, karbondioksit gibi gaz ve serum fizyolojik, vitaminler, ilaçlar, serum ve ozonlu su gibi likid ajanlar kullanılarak farklı birçok bakım ve yenileme tedavileri yapılmaktadır.

Her cilt tipine ve ihtiyacına uygun cilt bakımları Jet Clean, Jet Care, Jet Age, Jet Acne olarak çeşitlendirilebilir.

Multi Fonksiyonel Cilt Rejuvenasyon Sistemi: Rejuvenation + Deep Peeling + lenf Drenaj

Tamamen doğal ve teknoloji harikası olan Jetpeel3, temel prensipleri jet uçak teknolojisine dayanan multi fonksiyonel bir cilt rejuvenasyon sistemidir.

Patentli, yüksek teknolojiye sahip ve devrim yaratan bir sistem olan Jetpeel3; temelinde doğal gazlar (hava, O2… v.b gibi) ve serum fizyolojik kullanılarak süpersonik jet akımlarla uygulanan ağrısız ve acısız bir tedavi yöntemidir.

Jetpeel3, ilk uygulamadan itibaren ciltte ayırt edilebilir bir yumuşaklık, nemlilik ve parlaklık sağlar. Derin temizlik, nemlendirme, oksijenizasyon ve mikrosirkülasyonun etkilerinin toplamı ile cilt yenileme yapmaktadır.

Bu teknoloji tek başına kullanıldığı gibi farklı cilt yenileme uygulamalarıyla (IPL, RF, Lazer, LED teknolojiler) birlikte kullanılarak da sonuçların etkinliği arttırılmaktadır.

Hem hastalar hem de profesyoneller için en çok tercih edilen bir sistem olan Jetpeel3, dayanıklılığı, kullanım kolaylığı ve mükemmel sonuçları ile popüler bir tedavi yöntemidir.

Jetpeel Özellikleri Nelerdir?

  • Acısızdır ve iyileşme süresi yoktur
  • Hava (veya medikal gazlar) ve serum fizyolojik gibi doğal ajanlar kullanılır
  • Trans-dermal olarak besleyici ajanlar, vitaminler, anti-aging solüsyonlar iğnesiz biçimde yedirilebilir
  • Temizler, nemlendirir ve yeniler
  • Hızlı geri dönen bir yatırımdır

Jetpeel Nasıl Çalışır?

Özel tasarlanmış handpiece’i sayesinde basınçlı hava ve serum fizyolojiği birleştirip, cilt yüzeyinde süpersonik jet akımlarla mekanik peeling yapar. Bu şekilde cildin bakımını ve yenilenmesini sağlar. İlaç, vitamin, destekleyici maddelerin cilt yüzeyine ve alt katmanlarına geçişini hızlandırır.

Bu supersonik akımlar, ürünlerin cildin derinlerine kadar yedirilmesini sağlarken, aynı anda cilde mikro masaj yapar. Ayrıca gözenekleri açarak, yıllar boyunca doğal olarak orada birikmiş parçaların ve ölü derinin nazikçe uzaklaştırabilmesini sağlar.

Jetpeel’e özel vitminler A+E, B-5, C ve Hyaluronic Asit’dir.

JetPeel Uygulaması Vücudun Hangi Bölgelerinde Kullanılır?

Daha çok yüzde, boyuna ve dekolte alanlarına uygulanmaktadır. Ancak el, ayak, göğüs, sırt ve dirsekler gibi vücudun derin temizleme ve nemlendirme gerektiren diğer alanları içinde uygundur.