Whatsapp Whatsapp
Telefon +90 551 241 2590
Her gün : 09:00 - 19:00 (Pazar Hariç)
İl Sağlık Müdürlüğü Arkası, Mehtap Apt. No:3 Selçuklu
bilgi@elifpoliklinigi.com
0332 353 21 58

Hakkımızda

Elif Polikliniği
Kuruluş

1998 yılında güzellik salonu olarak hizmet vermeye başladık. İğneli epilasyon, cilt bakımı ve kaş tasarımıyla başlayan uygulama zincirimize beş yıl sonra lazer epilasyonu ekleyerek güzellik merkezi haline geldik. Medikal estetik uzmanı doktor ve kalifiye kadromuzla birlikte cilt bakımı, lazer epilasyon ve zayıflama hizmetleri verdik. Bu sürece, Medikal Estetik Uzman Dr. Yüksel Kurt ile başladık. Sonrasında Medikal Estetik Uzman Dr. Ayşin Yıldırım aramıza katıldı. Yasal prosedürler gereği güzellik merkezlerinde Dermatolog bulundurma zorunluluğu başlatıldı ve Dermatolog Dr. Derya Yeni ile 1 yıl süren çalışmamız oldu. Prosedürler tekrar değiştikten sonra doktor kadromuza Radyoloji Uzmanı ve Medikal Estetik Doktoru Emine Kavuklu ile devam ettik ve 3 yıldır birlikte çalışıyoruz.

Belgeler

2010 yılında poliklinik ünvanı alarak bağlı bulunduğumuz sektör içerisinde hizmet çeşitliliğimiz ciddi bir boyutta artış gösterdi. Kalite standartlarımızı TSE ISO EN 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi alarak üst seviyeye ulaştırdık. Ayrıca Vizyon Dergisi’nin yapmış olduğu ankette 2012 yılının En İyi Güzellik Merkezi Ödülü’ne layık görüldük.

Müşterilerimiz

Kliniğimizde, dünyada var olan bütün lazer epilasyon teknikleri, cilt bakımı ve tedavilerinde kullanılan ileri teknoloji cihazlar, zayıflama biriminde yüksek verim ve hızlı sonuç veren modern cihazlar mevcut. Bu kapasiteyle şu an; 32275 kayıtlı müşterimiz mevcut olup, 13675 aktif müşteri potansiyelimiz var. Ayrıca 6 yıldır Selçuk Üniversitesi kampüsünde olan Gökkuşağı A.V.M ‘deki Elif Güzellik Salonu şubemizde de hizmet vermekteyiz.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız gereği; SÜREKLİ ARTAN MÜŞTERİ İSTEKLERİNİ ZAMANINDA, ETKİN VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTARAK, GELİŞEN TEKNOLOJİYE PARALEL, SÜREKLİ İYİLEŞEN SİSTEMLER KURARAK KARŞILAMAK VE HER GEÇEN GÜN KENDİMİZİ AŞARAK ULUSAL VE ULUSLAR ARASI PLATFORMDA SÖZ SAHİBİ LİDER İŞLETME OLMAK için daha fazla sayıda kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Kalite

Kalite standartlarımızı TSE ISO EN 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi alarak üst seviyeye ulaştırdık.

Selçuk Üniversitesi Şubesi

6 yıldır Selçuk Üniversitesi kampüsünde olan Gökkuşağı A.V.M ‘deki Elif Güzellik Salonu şubemizde de hizmet vermekteyiz.

Kolay Ulaşım

Konya’nın merkezinde ve Selçuk Üniversitesi’nde bulunan merkezlerimize kolay ulaşım imkanı 

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, gelişen teknolojiyi yakından takip size en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.