Her gün : 09:00 - 19:00
İl Sağlık Müdürlüğü Arkası, Mehtap Apt. No:3 Selçuklu / Konya Lazer Epilasyon
bilgi@elifpoliklinigi.com
0332 353 21 58
aa

Buz Lazer

Warez Scriptler Hack Forumu

Epilasyon uygulamalarında yeni alternatiflerden birisi olan buz lazer, Özel Elif Polikliniği uzmanları tarafından başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Tedavi sırasında buz ile bölgenin soğutulması ve hissin azaltılması, operasyonların daha acısız bir şekilde yapılmasını sağlar. Epilasyon yöntemleri arasında en hızlı, en hızlı yöntemi olarak bilinen buz lazer, özel cihazlar ile yapılmaktadır.

Bir diod lazer çeşidi olan ve BUZ başlığı ile yapılan epilasyonlarda buz lazer, köklerin kalıcı bir şekilde yok edilmesini sağlar. Normal lazer yöntemlerine göre seansların da yarı yarıya kısalması, kişilerin daha pratik bir çözüm elde etmesini sağlar.

Buz Lazer Seansları Ne Kadar Sürer?

Özel Elif Polikliniği uzmanları tarafından uygulanan buz lazerde, ortalama süre 35 dakikadır. Kişilerin vücut tipine ve tüy yoğunluğuna göre bu seansların süresinde değişiklik yaşanabilir. Dünya genelinde uygulanan buz lazer yönteminde genelde 6 seans ile birlikte uygulama tamamlanır.

Buz lazerin açık tüylerde dahi etkili olması, alternatif lazer yöntemlerine göre uygulamayı cazip kılar. Uygulama sırasında özel bölgelerde dahi yeni yöntem kullanılabilir. Üstelik acı hissedilmediği için kadınlar için buz lazer yöntemi, daha çok tercih edilebilir durumdadır. Dünya genelinde kadınların yanı sıra erkekler tarafından da tercih edilen buz lazerin, acı eşiği düşük ve kıl yapısı sert olan kişilerde dahi etkili sonuçlar vermesi, yeni yöntemin kısa sürede popüler olmasını sağlamıştır.

Özel Elif Polikliniği’nde en çok uygulanan yöntemlerden birisi olan buz lazer için siz de randevunuzu alarak, tüylerinizden kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz.